Sesli Chat

Alempanel

New member
Sesli Sohbet Nedir ?
Merhaba dostlar sesli sohbet demek insanların aynı sohbet odalarına girip hem arkadaşlık hemde dostluk kurmaları için ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulmuştur. Günlük hayatımızda bilgisayar başında boş zamanlar geçirmek yerine sesli sohbet odalarına giriş yaparak hem arkadaşlık hemde dostluklar kura bilirsiniz. İnternet üzerinde milyonlarca insan hem erkek hemde bayan arkadaş aramaktadır sizlerde sohbet sitesine giriş yaparak milyonlarca insanın bulundugu bu sitede sohbete başlaya bilirsiniz.
Sesli Sohbete Nasıl Giriş yapılır ?
Sohbet odalarına giriş yapmak çok basit ister üye olup giriş yapabilirsiniz dilerseniz de misafir girişi yaparak sohbete giriş saglaya bilirsiniz. Öncelikle Sesliking.com Sitesine giriş yapıyorsunuz (Dikkat etmeniz gereken Şey Sitemize giriş yapa bilmeniz için Öncelikle İnternet Exporler den Giriş yapmanız gerekmektedir.)
Misafir girişine tıklayın ve gerek kendi adınız yada belirlediğiniz bir Rumuz yazarak Giriş butonuna tıklayınız Önünüze Activex indir butonuna tıklayıp indirip kurduktan sonra bilgisayarınıza kurulum yaptıktan sonra siteye yenileyin ve sohbet odasına giriş yapmış oluyorsunuz artık sesli chat yapa bilir insanlarla sohbet ede bilirsiniz.

Sizlerde Sesli sohbet sitesi Açmak istiyorsanız Alempanel.com İle iletişime geçe Bilirsiniz. En iyi Panelci
 
Üst