Romanya 28 Mart 21:45 Almanya

Yönetim

Administrator
Yönetici
İzlanda karşısında erken bulduğu gollerle 3-0 kazanan Almanya gruba iyi bir başlangıç yaptı. Savunmadan Süle ile Schulz, orta sahadan Toni Kroos, Julian Brandt ve Draxler kadroda yer almıyor. Kadrosunda önemli bir değişim yaşayan Romanya, Kuzey Makedonya karşısında son anlarda yediği gollerle çok zorlanmıştı. İanis Hagi ile galibiyet sayısını bulup ve 3-2 kazanmayı başardılar. Savunmadan Manea, Balaşa, Grigore, Hanca, orta sahadan Mitrita, Deac, Coman forvet Denis Alibec kadroda yok. Değişim sonrasında savunması güven vermeyen Romanya karşısında Almanya yine maça hızlı başlayıp ilk yarıda skor üstünlüğünü ele alıp devreyi önde kapatabilir. Alternatif seçimim ilk yarı 1,5 gol üstü.

Romanya, Makedonya maçını rahat bir şekilde götürürken iki dakikada yediği gollerle işini zora soktu. Yine de Ianis Hagi’nin golüyle 3 puana ulaşmayı başardılar. Almanya, İzlanda karşısında çok rahattı. Mücadeleden 3-0 galibiyetle ayrıldılar. Karşılaşmanın başında buldukları gollerden sonra vites düşürdüler. Çok daha farklı bir skor almaları muhtemeldi. Romanya moralli gelecek ama güçlü rakipleri karşısında şanslarının olduğunu düşünmüyorum. Gollü bir maç sonunda Almanya’nın kazanacağını düşünüyorum.