Point Guard Lamar Jackson ana merkezi olmaya devam ediyor

Hasan06

New member
Baltimore Kuzgunlarının Buffalo Bills'e karşı sert bir playoff yenilgisinden sonra (3:17), birçok uzman ve taraftar Lamar Jackson için daha fazla destek çağrısında bulundu. Her şeyden önce, 1 numaralı alıcı gelmelidir. Tüm yıldız alıcılar zaten başka sözleşmeler imzaladıktan sonra, Lamar Jackson hücumun tüm yükünü tekrar omuzlamakla tehdit eder.

Baltimore / Münih - "Lamar'ın yapamayacağı bir şey yok. Şu anda Kuzgunlar, Jackson'ın pas geçme yeteneğini sınırlayacak kadar sıkı oynuyorlar. Baltimore pas atmaya başlarsa, Lamar pasör olarak gerçek potansiyelini kanıtlayacaktır."

Bugünkü Houston Texans Baş Koçu ve Baltimore Kuzgunlarının eski Geçiş Koordinatörü David Culley'nin Lamar Jackson'a "NFL Ağı" için ödeme yapması büyük bir iltifat.

Kuzgunlar alıcı almaz

Ancak Baltimore'da General Manager Eric DeCosta'nın etrafındaki sorumlular, oyun kurucusunun tüm potansiyelini kullanmak istemiyor gibi görünüyor.

DeCosta, birkaç hafta önce düzenlediği basın toplantısında "Lamar ile sık sık nasıl gelişebileceğimiz hakkında konuşurum," dedi. "Belirli oyunculara girmiyoruz, daha çok birlikte gelişmenin bir yolunu bulmakla ilgili. Bu, Serbest Ajans'ı da etkileyebilir."

Yine de, önceki sezonda olduğu gibi, Kuzgunlar iyi bilinen alıcı taahhütleri olmadan yapıyorlar.

Kenny Golladay, Will Fuller, Corey Davis, Curtis Samuel ve JuJu Smith-Schuster ile sahip olunması gereken bazı yetenekli alıcılar vardı - ancak kimse Lamar Jackson'ın kartlarını yakalayamayacak. Patlayıcı: Adam Schefter tarafından hazırlanan bir rapora göre Smith-Schuster, DeCosta'ya Pittsburgh Steelers'tan daha iyi bir teklif yaptı, ancak JuJu Kuzgunlara karşı karar verdi.
 

Ekli dosyalar

Üst