Orleans 29 Mart 21:45 Bastia

Yönetim

Administrator
Yönetici
Fransa 3.Liginde Şampiyonluk yolunda çok ciddi kredisi olan Bastia eksik maçlarından alacağı ekstra puanlarla son haftalara rahat girmek istiyor. Son 3 maçında puanlar kaybeden Orleans kazanırsa yeniden play off yolunda avantajlı konuma gelecek. Gaetan Perrin ve Soumare gibi Ligue 1 takımlarının transfer listesine giren etkili kanat oyuncularına sahip Orleans bu maçta kolay lokma olmaz. Bastia’da son dönemde hücumda etkili. Karşılıklı gol var seçimi ideal bir tercih.

Ligin sonuna doğru yaklaşırken zirveyi yakından ilgilendiren bir maç olacak. Orleans üçüncülük hedefini sürdürüyor. Son 3 maçında sadece 1 puan alabildiklerini hatırlatalım. Bastia ilk 2 takım içinde olmayı garantilediği için biraz rölanti oynuyordu. Son maçında Cretell mücadelesini farklı kazanarak tempoyu arttırdı. Her açıdan zor geçecek maçta karşılıklı gol beklemiyorum. Kuponlarınızda değerlendirebilirsiniz.

Ligin en fazla skor bulan 3 takımından 2'si karşı karşıya geliyor. Ev sahibinin son 4 maçının 3'ünden karşılıklı gol oldu. İç sahadaki son maçından ise 7 gol çıktı. Bastia'nın ise son 5 maçının 4'ünde karşılıklı goller izledik! Son maçlarından ise 5 gol çıktı. 2 takımında skor bulacağını tahmin ettiğim müsabakada kuponlara önerim gol var bahsidir.

Lider Bastia, bu sezon öyle bir performans ortaya koydu ki şu anda lig üçüncüsüyle aralarında iki maç eksiğine rağmen 12 puanlık bir fark oluştu. Ligdeki son mağlubiyetlerini 27 Kasım 2020 tarihinde aldılar. Orleans ise düşüşte. Son üç karşılaşmada sadece bir puan toplayabildiler. Sezon boyunca yıkıcı bir performans gösteren Bastia karşısında işlerinin zor olduğunu düşünüyorum.
 
Üst