Karamercanlar Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

meyado

New member
karamercanlarnakliye.jpg
Sigortalı nakliyat sayesinde taşınma işleminin sonucunda karşılaşılabilecek olan her türlü ilave maliyetin ortaya çıkmasını engellemektedir. Sigortalı nakliyat işlemi, eşyalarını taşıtmak isteyenler için huzur ve güveni bir arada sunmaktadır. böylece taşınma işlemleri için maddi bütçenin zorlanmasının önüne geçilmektedir.

Nakliyatta Sigortalama
Sigortalı nakliyat, eşyaların karşılaşılabileceği her türlü soruna karşı sorumluluğun nakliyat firmalarınca üstlenmesidir. Sigortalama işlemleri genel eşya miktarı üzerinden verilmemektedir. Bunun için eşyaların sigortalanması şu şekilde yapılmaktadır;
Uzman keşif ekibi tarafından eşyalar incelenmekte ve raporlanmalıdır.
Eşyalar maddi değeri tespiti yapılarak sigorta güvencesine alır.
Eşyaların topla miktarı üzerinde sevkiyat garantisi kapsamında genel sigorta yapılır.
Böylece eşyaların ister şehir içi ister ise şehirler arası başa bir yere nakil edilmesi güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Nakliyatta Sigorta Ne Zaman Başlar?
Sigortalı nakliyat firmaları eşyaların her birine sigorta güvencesini sunarken gereken kontrolü yaptıktan sonra teslim alması ile süreci başlatmaktadır. Eşyaların kurulumunun yapılmasının ardından son kontrollerin yapılıp, müşteriye teslim edilinceye kadar sigorta devam etmektedir. Müşterilerin taşımaya onay vermesi ile birlikte sigorta süreci sona ermektedir.

Eşyaların garantili bir şekilde nakil edilmesi anlamına gelen sigortalı taşıma ile hasarlanan eşyaların tamiri yapılırken, müşteri isteğine göre eşyanın taşıma öncesinde uzmanlarca belirlenen değeri üzerinden ya yenilenmesi yapılmaktadır ya da müşteriye nakit değeri sunulmaktadır. Böylece müşterilerin her şekilde kazanlı olan bir taşıma işlemini yapmasına katkı sağlamaktadır.

http://www.karamercanlar.com/
 
Üst