İstanbul Hurdacı Firma

Bir yıl içerisinde çöpe atılan geri dönüştürülebilir malzemelerin Türkiye ekonomisini 1.5 milyar TL zarara uğrattığını biliyor musunuz? Her sene 23 milyon ton ev atığı, 1.25 milyon ton endüstriyel atık, 97 bin ton Tıbbi atık çöplere gidiyor. Üstelik bu malzemelerin çoğunu ekonomimize geri kazandırmak mümkünken ülkemizi zarar ettiriyoruz. Çünkü; %7'sini madenler, %52'sini hurda kağıt, %9'unu hurda cam, %32'sini hurda plastik oluşturmaktadır.

Devir eski devir değil! Teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkarılan yeni yöntemlerle atıl durumdaki bu malzemleri geri dönüşümle hammadeye çevirmek oldukça kolaylaştı. Sizler için değersiz görünen malzemelere biz nakit ödeme yapıyoruz. Çevre kirliliğini önleyerek doğa için çalışıyoruz. Ne yazık ki ülkemizde geri dönüşüme yeterince önem verilmiyor. Çöplere atılan tonlarca değerli madenin yalnızca %25'i geri kazandırılıyor. İstanbul'un en köklü hurdacı firması olarak, sizlerin destekleriyle ülkemizin gelişmesine katkı sağlıyoruz. Birlikte başarabileceğimize inanıyoruz.

Geri dönüşüm fabrikaları ile yaptığımız özel anlaşmalar sayesinde, yüksek tonajlı hurda alımı yapıyoruz. Özellikle hurda bakır, hurda sarı, alüminyum hurdası ve hurda kablo alımı için dilediğinize her konuma geliyoruz. Yalnızca İstanbul'da değil, Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine özel araçlar gönderebiliyoruz.

İstanbul hurda piyasasının üzerinde güncel hurda fiyatları ile her türlü maden hurdası alıyoruz. Fabrika sökümü işlerinizi yılların tecrübesiyle sorunsuz, tamamlıyoruz. Tesis, şantiye, bina yıkımı, otel yıkımı yapıyoruz. 2.el ev eşyası, makine kesim söküm işleri, hurda yangın merdiveni, asansör ve hatta ikinci el jeneratör alımı için hemen arayın!. İstanbul'un en iyi hurdacısı Saray Metal Hurdacılık ile sorunsuz hizmetlerin tadını çıkarın.

Bulunduğunuz yere en yakın hurdacı firma olmasak da kapınıza kadar geliyoruz. Ülkenin dört bir yanında oluşturduğumuz özel ekiplerimizi konumunuza yönlendiriyoruz. Hurdalarınızın resimlerini ve tahmini miktarını göndererek hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Kapatılan işyerlerinden temin ettiğimiz az kullanılmış market rafları, orta reyonlar, elbise mankenleri ve soğutucu dolaplarla yeni açacağınız iş yerinize destek oluyoruz. İzmir, Ankara ve İstanbul hurda raf fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul hurdacı firması Saray Metal sizlere bir telefon kadar yakın olmanın haklı mutluluğunu yaşıyor. Hemen şimdi istanbul hurdacı sitesi olarak sizlere hizmet veren sitemizden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sürümden kazanarak müşterisinede kazandırmayı ilke edinen firmamızdan teklif almadan hurda satmayın!

Kaynak;

hurdacı

hurda bakır alımı

hurda kablo alımı

hurda fiyatları
 
Üst