İsrail 28 Mart 21:45 İskoçya

Yönetim

Administrator
Yönetici
Danimarka yenilgisi ile İsrail grup aşamasına kötü başlarken vasat bir oyun ortaya koydu. İki ekip geçtiğimiz yıl içinde 3 kez karşılaşmış ve bu maçların tamamı kısır geçmişti. İsrail sahasında 1 galibiyet alırken diğer 2 maç berabere bitmişti. İsrail’de savunmadan Dgani, Tawatha ve orta sahadan Nur Bitton kadroda yok. 2 kez geriye düştüğü Avusturya’dan 1 puanı kopartan İskoçya’da orta sahadan Ryan Jack, forvetler Paterson, Forrest ve Griffiths kadroda yok. İki ekipten yine düşük skorlu bir maç bekliyorum. 90 dakika sonunda 2,5 gol altı seçimi yine kazandırabilir. Alternatif seçimim ise ilk yarı beraberliği.

Son 2.5 yılda altı kez karşı karşıya gelen bu iki ekip birbirini yakından tanıyor. Gruplara Danimarka yenilgisiyle başlayan İsrail kendi evinde bu maçı da kaybederse ilk iki şansını henüz yolun başında zora sokabilir. Ev sahibi Eran Zahavi faktörüyle her zaman skor üretebilecek bir takım. Geriye düştükleri takdirde risk almaktan da çekinmeyeceklerdir. İskoçya iki kez geriye düştüğü Avusturya mücadelesinde puan alırken kolay lokma olmayacağını gösterdi ama onlar da istikrarsız. Taraf bahsi açısından zor bir karşılaşma. Filelerin karşılıklı havalanacağını tahmin ediyorum.