Den Bosch 29 Mart 22:00 Go Ahead Eagles

Yönetim

Administrator
Yönetici
Kayıplara devam eden Den Bosch ligin dibine demir atmış durumda. Takımda eksikler de can sıkıyor. Savunmadan Green cezalı. Aynı mevkiden Haidary, Van Der Winden, orta sahadan Van Der Heijden ve Bongiovanni’nin sakatlıkları sürüyor. Eredivisie’ye dönme hesapları yapan Go Ahead Eagles son 7 maçta 19 puan topladı. Çok formdalar. Kötü günler geçiren Den Bosch karşısında en az 2 farklı kazanmalarını bekliyorum. Alternatif seçimim 2,5 gol üstü.

Ligde son sırada yer alan Den Bosch, 29 maçta sadece 4 kez kazanabildi. Almere ve Volendam gibi güçlü rakipler karşısında direnç gösteremediler. Ligin sonu yaklaştıkça motivasyonları da düşüyor. G.A. Eagles ligde sonradan açıldı. Son 7 maçın 6'sını kazanan takım topladığı 19 puanla ilk ikiyi zorlayabilecek duruma geldi. Formdalar ve rüzgarın devam etmesini bekliyorum. Zayıf ve formsuz rakipleri karşısından üç puanla ayrılacaklarını düşünüyorum.

Den Bosch ligin tartışmasız en zayıf halkası diyebiliriz. 29 maçta 4 galibiyet, 7 beraberlik, 18 yenilgi alarak 19 puanla son sırada yer alıyorlar. Bazen sürpriz puanlar alsa bile bu kez direnebileceklerini sanmıyorum. Gol Ahead Eagles ciddi bir seri yakalamış durumda. Arada sadece Cambuur beraberliği dışında 6 maçta 5 galibiyet aldı. Oran daha cazip olması ve kadro kalitesini birleştirerek Go Ahead galibiyeti öneriyorum.

Go Ahead Eagles’ın muhteşem formu devam ediyor. Son yedi maçta altı galibiyetleri var. Bu süreçte sadece lider Cambuur ile berabere kaldılar. Play-off potasında yerlerini biraz daha sağlamlaştırdılar. Bunun yanında direkt yükselme bileti için de hayal kurmaya başladılar. Den Bosch ise ligin dibinde yer alıyor. Sıralamada kendilerine yakın takımlara karşı iyi sonuçlar alabiliyorlar ancak üst sıradaki takımlar onları zorluyor. Nijmegen ve Volendam maçlarındaki farklı yenilgiler bunu gösterdi. İyi durumda olan konuk ekibin hata yapacağını düşünmüyorum.

Go Ahead Eagles deplasmanda 7 maçtır puan kaybı yaşamıyor! Çıkılan maçların 6'sını ise 2 ve üzeri farklı kazandılar. Lig'de son sırada yer alan ve son 2 maçından puan çıkaramayan Den Bosch karşısında da Go Ahead Eagles'ın kazanmaya devam etmesini bekliyorum.

Den Bosch ligde son sırada. Zaman zaman sürpriz galibiyetler alsalar da son 2 maçta net yenilgiler yaşadılar. Go Ahead ise tam aksine çok formda. Deplasman ekibini galibiyete yakın görüyorum.