Cardiff City 2 Nisan 17:00 Nottingham Forest

Yönetim

Administrator
Yönetici
Cardiff mart ayının ilk yarısındaki kötü sonuçlarla play-off yarışından uzaklaşmıştı. Rakiplerinin puan kaybettiği hafta ezeli rakipleri Swansea'yi yenerek milli araya moralli gittiler ve iddialarını sürdürmek amacında olacaklar. Nottingham'ın sert düşüşünde zorlu fikstürün payı olduğunu düşünüyorum. İlk altıda yer alan dört takımla kısa zaman içinde arka arkaya maçlar oynamak kolay değil. Ara dönüşünde tempoları biraz daha artabilir. İki tarafın da birer gol bulabileceğini düşünüyorum. Önerim karşılıklı goller.

Yoğun fikstürden sonra araya giren milli maçlar, en çok son zamanlarda formsuz olan Nottingham Forest'a yaramış olabilir. Bir süredir hücumda zorlanmaya başlamışlardı ve çıkışa geçtikleri dönemden sonra tekrar küme düşme hattına yakınlaşacak gibi gözüküyorlardı. Cardiff City ise milli aradan önce son dört maçında bir galibiyet alabildi. Araya Swansea City galibiyetiyle girmiş olmaları kritikti. Moral olmuş olabilir. Çok gollü bir karşılaşma izleyeceğimizi düşünmüyorum. 2,5 gol barajı aşılamayabilir.